Kdo je LAIVY

Kdo je LAIVY?

Pod značkou LAIVY vystupuje módní podnik matky s dcerou. Ivany a Ivy Lávičkových. Ivana je dámská krejčová s třicetiletou praxí v oboru. Když doma provozovala zakázkové krejčovství, usínala jí její tehdy dvouletá dcera Iva pod šicím strojem. Pravděpodobně už někde tady se u Ivy zrodila láska k módě. Jako dítě si místo kreslení princezen kreslila návrhy oděvů a podepisovala je jmény módních návrhářů haute couture.

Jak plynul čas, získávala Ivana manažerské zkušenosti a Iva se dala na studium ekonomie a marketingu. Během ubíhajících let však na módu nezanevřely a dál tento svět krásných oděvů a nejnovějších trendů bedlivě sledovaly. Když Iva končila studium na vysoké škole, ušila jí Ivana šaty na promoce. Šaty měly ohromný úspěch zejména u kamarádek. Ty si později nad vínem zoufaly, že je v dnešní době velmi složité sehnat šaty na významné události, které budou výjimečné, šik a zároveň dokonale padnou. Zde, v tomto okamžiku si Ivana s Ivou uvědomily, že je čas vrátit se ke své celoživotní vášni a vnikla značka LAIVY.

Jaká je LAIVY žena?

LAIVY čerpá inspiraci ze současných trendů, kterou proměňuje v pohodlné, nositelné kousky pro ženu 21. století. Taková žena ve svém šatníku preferuje jednoduché, nadčasové outfity, které podtrhnou její přirozený šarm a zdůrazní ženskou postavu na všech správných místech. LAIVY žena vypadá luxusně bez ohledu na cenovky. Mnohem důležitější je totiž její sebejistota, důvtip a energie, která z ní vyzařuje. Je si vědoma toho, že být sexy je z 99 % o postoji, a proto vyhledává kousky, ve kterých bude vypadat elegantně a zároveň odvážně. Tato žena přesně ví, co chce a jak toho dosáhnout. Každý může snít, ale ona proměňuje svoje sny v realitu.